Південний міст закрито на два місяці, до 23 жовтня 2017 — ремонт.

Через черговий ремонт «Південний міст» повністю закрито для руху транспорту.

Південний міст — це місце постійних ремонтних робіт, за характером, результатом, та темпами самих ремонтних робіт — дуже нагадує Одеську трасу.

Черговий раз мер Києва Віталій Кличко заявляє про масштабні ремонтні роботи, в ході яких, до кінця цього року  має бути відремонтовано 300 км дорожнього покриття.

Киян не перестає турбувати питання якості ремонту. Звичайно, ремонтувати дороги треба, і цей факт ніхто не заперечує. На жаль, ремонт київських доріг та автошляхів виглядає якимось незавершеним процесом, та все більше нагадує «відмивання коштів». На заході за звичай дороги ремонтують з інтервалом 3-5-7 років, і потім на них проводять профілактику та косметичні ремонти. У Києві щороку, перекриваються мости, вулиці, кілька проїжджих смуг, ремонтуються одні й ті ж ділянки доріг. У всьому цьому хаосі, постійних ремонтах та заторах, столичним водіям важко помітити результат ремонтів. Здебільше, через пару місяців, покриття доріг виглядає так само жахливо як і перед «Х» ремонтом, водії починають потрапляти у вибоїни та ями.

Хочеться вірити, що реконструкція буде вдала, і що на весні, Південний міст не буде закрито на чергову реконструкцію.

 

 

 

Загрузка...