За даними “СтопКору”, рейдери захопили торговий центр на Дарниці у столиці

Офшорна компанія шляхом підробки документів та рішення суду отримала право власності на ТЦ «Дарницький» у Дарницькому районі Києва. Рейдери змушують орендаторів торгових площ підписувати з ними договори оренди приміщень, тих, хто відмовляється, відключають від системи електропостачання.

Про це повідомляють активісти «Стоп корупції».

«Право власності захопила за підробними документами і завдяки фальшивому рішенню суду офшорна компанія пов’язана із фігурантом розслідувань «СтопКору» одіозним суддею Артуром Ємельяновим. Є підтвердження суду першої інстанції про те, що документи — «липові». Однак, ще не було розгляду в апеляції і рішення не вступило в законну силу. Рейдери, які перебувають всередині ТЦ, фактично змушують орендаторів, серед них і продовольча мережа «Сільпо», перепідписувати договори оренди. Тим, хто відмовляється, відключають світло», розповіла журналістка «СтопКору» Наталя Полинкова.

Наразі представники проекту проводять моніторинг ситуації, збирають скарги. У планах активістів навідатись у ПАТ «Київенерго», щоб з’ясувати, як там перезаключили договори на поставку послуг з електропостачання із захопникам приміщень.

Джерело: Про це стало відомо активістам «Стоп корупції».

Загрузка...