Міністр екології Остап Семерак назвав Дарницьку ТЕЦ рекордсменом за кількістю скарг від громадян.

Дарницька теплоелектроцентраль (ТОВ “Євро-Реконструкція”) порушує природоохоронне законодавство в частині охорони водних та земельних ресурсів, а також поводження з відходами і небезпечними хімічними речовинами. Такого висновку дійшли в Державній екологічній інспекції за результатами пропеденої перевірки, повідомили в прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів України.

“Так, за результатами інструментально-лабораторного контролю золошлаковідвалу виявлено перевищення гранично-допустимого скиду забруднюючих речовин зі зворотними водами в меліоканал (р. Дарниця, басейн Канівського водосховища)”, — йдеться в повідомленні.

У міністерстві зазначили, що ТОВ “Євро-Реконструкція” не контролює якість води у контрольних створах. Крім того, виявлено факт проведення робіт, пов’язаних із розчисткою меліоративного каналу (р. Дарниця) без відповідного дозволу, та несанкціоноване складування мулових відкладень після розчистки меліоративного каналу на золошлаковідводах.

Наразі в Мінекології розглядається питання щодо розрахунку збитків, завданих державі внаслідок забруднення водних ресурсів. В той же час, за словами міністра екології Остапа Семерака, Дарницька ТЕЦ б’є всі рекорди за кількістю скарг, що надійшли від громадян за час його перебування на посаді міністра екології.

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/tc__3_650x410.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/tc__3_650x410-150x150.jpgYuliyaДарницький районЕкологіяКиївдарницька ТЕЦ,Державна екологічна інспекція,Міністерство екології та природних ресурсівМіністр екології Остап Семерак назвав Дарницьку ТЕЦ рекордсменом за кількістю скарг від громадян. Дарницька теплоелектроцентраль (ТОВ 'Євро-Реконструкція') порушує природоохоронне законодавство в частині охорони водних та земельних ресурсів, а також поводження з відходами і небезпечними хімічними речовинами. Такого висновку дійшли в Державній екологічній інспекції за результатами пропеденої перевірки, повідомили в прес-службі...| Київської області та України | Kiev Time