Чт. Кві 25th, 2024

Підпал сухої трави призводить до лісових пожеж та руйнуванню екосистеми

Спалювання минулорічної сухої трави призводить до торф'яних пожеж та руйнує екосистему

Як тільки настає весна, по волі людини починає горіти пожухла трава на великій площі. Багато хто гадає, що “робить добру справу”. Люди, які заявляють, що спалювання минулорічної сухої трави необхідно, помиляються та вводять в оману інших. Кожен акт підпалу — це злочин проти світу природи. Про це нагадує Оболонське райуправління ГУ ДСНС в Києві.

Головна небезпека полягає в провокуванні лісових пожеж та руйнуванні екосистеми. Це не ніколи не було методом в сільському господарстві. Міфи радянських часів безгосподарності, пусті плітки, які масово поширилися і міцно осіли в головах людей, живуть і досі.

Підпал трави навесні та восени призводить до лісових і торф’яних пожеж. Особливо страшні пожежі можуть горіти все літо і навіть взимку під снігом. Можуть згоріти будинки і цілі дачні селища, вибухнути газопроводи, машини, пошкодитися лінії електропередач. Вітер і природні умови в 80% випадків можуть зло пожартувати над любителями палів і перекинути вогонь далеко і надовго.

Дим від спалювання трави їдкий, темний, густий – він дуже неприємний людям, виїдає очі. Алергіки його не переносять. А спалюючи траву в місті або уздовж доріг, ви спалюєте й ті солі важких металів, що осіли на листках, траві і викачані рослинами з грунту – такий дим просто отруйний.

Пам’ятайте: на місці підпалу нормальне життя рослин і комах відновлюється лише через 5-6 років, а часто не відновлюється ніколи!

Вечірній Київ 



Related Post