Звичайна 1 кімнатна квартира п’ятиповерхівки що знаходиться по вулиці Чуйкова, а нині Шептицького – 10,  схожа на сміттєвий полігон

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина“.

Мешканці будинку, яким увірвався терпець, покликали журналістів, адже вже не перший рік потерпають від нестерпного смороду, який розноситься по всьому під’їзді. Сусіди вимушені показувати квартиру, озброївшись медичними масками, адже інакше підступитися туди просто неможливо. Гори непотребу настільки великі, що сягають стелі.

На суцільний смітник власну квартиру перетворила її мешканка Любов, яку на місці ми не застали, адже за словами сусідів зранку і до вечора вона зайнята пошуком нового мотлоху. На численні скарги людей що тут проживають власниця квартири ніяк не реагує.

З подачі сусідів  з пів року тому міська влада таки відреагувала на  скарги та заяви. Тут побували представники санепідемстанції, департаменту ЖКГ, поліції та МНС. Тоді, як кажуть сусіди, спільними зусиллями було винесено весь непотріб, проте цього вистачило не надовго.

Вже за декілька місяців сміття в квартирі стало ще більше, адже власниця квартири знайшла собі товариша по своєрідному хобі, з яким нині проживає.

Почути думку сина Любові який є основним квартиронаймачем не вдається, адже на телефонні дзвінки як від сусідів так і від журналістів не відповідає.

З огляду на таку дивну поведінку жінки, пожильці будинку ставлять під сумнів психічне здоров’я сусідки, та вже просто не знають куди звертатися. З новою силою почали писати листи на ім’я Білоцерківського міського голови. Проте поки відповідей на скарги немає.

З огляду не тільки на сморід, а й на жахливу антисанітарію мешканці горе-під’їзду вкрай стурбовані високою вірогідністю підхопити якусь хворобу.

В свою чергу присутня на зборах представниця ЖКГ розповіла, що  в даній  квартирі свого часу побували чи не усі служби, а з  боку їхньої  контори було зроблено все в межах власної компетенції: поміняли в квартирі гнилі труби, а щоб вивезти накопичене сміття надавали трактор.

Очевидним є те, що згуртовані старання були марними. І тепер треба шукати нові шляхи боротьби із цією проблемою.

Тож мешканці будинку просять представників влади звернути на них увагу і прийняти більш дієві міри, інакше ж, готові прийти до приміщення мерії із купами цього сміття.