Сьогодні жителі Білої Церкви перекрили залізницю через недостатню кількість вагонів електропотягу

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на допис Олексія Дєдуша в групі “Біла Церква” у Facebook.

Повідомляється, що Білоцерківці перекрили залізну дорогу в знак протесту проти антигуманних умов перевезення пасажирів.

Сьогодні о 6.15 на вокзал Білої Церкви прибув для посадки прискорений електропоїзд Біла Церква, в якому було лише 6 вагонів, замість звичайних 8, до того ж зі зменшеною кількістю сидінь. В результаті сталась тиснява і місця вистачило не всім, навіть у стоячому положенні. Згодом деякими білоцерківцями було вчинено суперечливий, але рішучий крок – було перекрито залізничне полотно перед електропоїздом“, – йдеться в повідомленні.

Звісно багато людей не змогло потрапити вчасно на роботу в Києві та його передмістях. Але зі свавіллям чиновників Укрзалізниця потрібно щось робити. Скарги писались неодноразово, але реакції нуль“, – повідомляється на сторінці.

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/PFUU.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/PFUU-150x150.jpgKiev-TimeБіла ЦеркваБіла Церква,перекриття,электричкаСьогодні жителі Білої Церкви перекрили залізницю через недостатню кількість вагонів електропотягу Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на допис Олексія Дєдуша в групі “Біла Церква” у Facebook. Повідомляється, що Білоцерківці перекрили залізну дорогу в знак протесту проти антигуманних умов перевезення пасажирів. “Сьогодні о 6.15 на вокзал Білої Церкви прибув для...| Київської області та України | Kiev Time