ПАТ “Київгаз” попередило жителів Оболонського району Києва про новий вид шахрайства.

В Оболонському районі столиці помітили аферистів, які пропонують встановити газовий лічильник,  представляючись працівниками ПАТ “Київгаз”. Шахраї акцентують увагу на можливості отримання знижки, пов’язуючи це із різними державними або релігійними святами. Про це повідомила прес-служба підприємства.

“Зосереджуємо увагу споживачів, що працівники ПАТ “Київгаз” завжди вдягнені у фірмовий спецодяг і мають при собі посадове посвідчення. Працівники газової компанії не навідуються до абонентів із пропозицією встановити газовий лічильник за власний рахунок!”, – йдеться у повідомленні.

В компанії додають, що на сьогоднішній день не надають знижок на встановлення лічильників, а середня вартість лічильника та проведення робіт по встановленню пристрою становить приблизно 2,5 тисяч гривень. Перевірити, чи дійсно дані особи працюють у ПАТ “Київгаз”, можна в контактному центрі підприємства за телефоном (044) 495 – 04 – 04.

Нагадаємо, раніше Оболонський суд Києва покарав колишню банківську працівницю, яка ошукала 4-х громадян на суму майже 1,3 мільйони гривень.

 http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1-1-768x523.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1-1-768x523-150x150.jpgYuliyaКиївОболонський районСуспільствоаферисти,ПАТ "Київгаз"ПАТ 'Київгаз' попередило жителів Оболонського району Києва про новий вид шахрайства. В Оболонському районі столиці помітили аферистів, які пропонують встановити газовий лічильник,  представляючись працівниками ПАТ 'Київгаз'. Шахраї акцентують увагу на можливості отримання знижки, пов'язуючи це із різними державними або релігійними святами. Про це повідомила прес-служба підприємства. 'Зосереджуємо увагу споживачів, що працівники...| Київської області та України | Kiev Time