У Ботанічному саду замість “Парку корупції” залишилася “Алея боротьби”. 140 кущів буксусу символізують справи проти корупціонерів. Садили їх детективи Національного антикорупційного бюро та відвідувачі парку.

Кількість кущів не випадкова – саме 140 справ Національне антикорупційне бюро передало до суду. Організатори пояснюють: вони проводять паралелі між посадкою рослин та заґратуванням корупціонерів. Вічнозелений буксус обрали як символ того, що антикорупційні органи мають працювати безперервно.

“У висадці, посадці рослин багато аналогії з боротьбою з корупціонерами. Копаємо яму, тобто збираємо факти, збираємо матеріали на цих корупціонерів, висаджуємо, тобто проводимо суд, вони успішно приживаються на українській благодатній землі. Тобто, якщо правове суспільство – ніякі там процеси не зможуть їх врятувати від відповідальності”, – розповів “5 каналу ” Василь Остап’юк, головний садівник Національного ботанічного саду.

Кущі мають добре прижитися у ботсаду – щедрі дощі, як йдуть цими днями у столиці, сприяють “Алеї боротьби”.

Інтерактивний “Парк корупції” відкрили просто неба у ботанічному саду на початку червня. Його мета – у простий спосіб показати складні схеми корупціонерів та донести до якомога більшої кількості людей інформацію про те, як кожен може боротися з корупцією.
Найбільше експозиція парку зацікавила молодих людей.

Вечірній Київ