Чт. Кві 25th, 2024

У Києві завершився XVI Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup», 2018

Українська жіноча збірна з спортивної гімнастики перемогла на Ukrainian International Cup 2018, що завершився у столичному Палаці спорту.

У Києві відбувся традиційний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukrainian International Cup 2018, який організувала олімпійська чемпіонка Стелла Захарова. Жіноча збірна України стала переможницею у командній першості. Про це повідомляє Укрінформ.

У командному заліку перемогла наша жіноча збірна у складі Ангеліни Дейнеко, Єлизавети Чубарової та Вікторії Іваненко. У чоловіків домінували білоруси – вони виграли командний залік, а Денис Санувонх став кращим у абсолютній першості.

Серед інших успіхів українських гімнастів відзначимо «золото» 15-річного Назара Чепурного у загальному заліку юніорів.

Нагадаємо, з 31 березня по 1 квітня у київському Палаці спорту відбувся XVI міжнародний турнір зі спортивної гімнастики, який організувала олімпійська чемпіонка голова Спортивної ради Аграрної партії Стелла Захарова. Це єиний національний турнір зі спортивної гімнастики, який представляє Україну на міжнародному рівні
У змаганнях 100 провідних спортсменів з 17 країн – про це у сюжеті телеканалу «112 Україна»