Через аварію на каналізаційному колекторі в Дарницькому районі довелось призупинити рух трамваю №8.

На Ново-Дарницькому каналізаційному колекторі тривають ремонтні роботи, спрямовані на ліквідацію масштабної аварії, яка сталася тут в середині грудня 2017 року. Як повідомляє прес-служба ПрАТ АК “Київводоканал”, роботи проводяться в складних умовах через велику кількість підземних комунікацій – високовольтних електричних кабелів, телефонної каналізації, газу та інших.

Наразі в ході підготовчих робіт для влаштування шурфа в місці пошкодження просвердлено 15 бурових свердловин для встановлення металевого кріплення, зважаючи на глибину залягання труби, облаштовується шурф з метало-дерев’яним кріпленням. На ліквідацію аварії залучено підрядника ПрАТ “Метробуд”.

Трамвайні колії на місці аварії демонтовано, тимчасово призупинено рух трамваю № 8, замість якого від вул. Славгородської до станції метро “Позняки” курсує рейсовий автобус.

Нагадаємо, 15 грудня внаслідок аварії на Новодарницькому каналізаційному колекторі під трамвайними коліями утворилося провалля глибиною 3,5 метрів. 

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1024x768_1514967506.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1024x768_1514967506-150x150.jpgYuliyaДарницький районКиївСуспільствоПрАТ “Київводоканал”Через аварію на каналізаційному колекторі в Дарницькому районі довелось призупинити рух трамваю №8. На Ново-Дарницькому каналізаційному колекторі тривають ремонтні роботи, спрямовані на ліквідацію масштабної аварії, яка сталася тут в середині грудня 2017 року. Як повідомляє прес-служба ПрАТ АК 'Київводоканал', роботи проводяться в складних умовах через велику кількість підземних комунікацій - високовольтних...| Київської області та України | Kiev Time