Поліція Києва та Київської області з 2 листопада перейде на посилений режим несення служби у зв’язку з ускладненням оперативної обстановки в Києві та Київській області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Департаменту комунікації Нацполіції Ярослав Тракало. Він зазначив, що останні подїї, а саме – вчинення терористичного акту 25 жовтня та вбивство Аміни Окуєвої 30 жовтня вимагають рішучих дій.

Заходи, які включатимуть обстеження автомагістралей, залізничних та автовокзалів, аеропортів та місць скупчення людей будуть спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки і протидію діяльності злочинних груп. До проведення заходів буде залучений особовий склад усіх підрозділів поліції, а також Національної гвардії.

“Співробітники поліції можуть просити пред’явити документи з метою ідентифікації особи та проводити поверхневий огляд речей громадян та власників транспортних засобів – на предмет виявлення заборонених предметів і речей”, – повідомив Ярослав Тракало.

Відтак, киян та мешканців Київської області просять з розумінням поставитись до цих необхідних заходів.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/15123eb639355f60c16b5b4320bd7c64.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/15123eb639355f60c16b5b4320bd7c64-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналСуспільствозлочинці,Київ,криминал,ПоліціяПоліція Києва та Київської області з 2 листопада перейде на посилений режим несення служби у зв'язку з ускладненням оперативної обстановки в Києві та Київській області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Департаменту комунікації Нацполіції Ярослав Тракало. Він зазначив, що останні подїї, а саме - вчинення терористичного акту...| Київської області та України | Kiev Time