Цього разу інсталяцію на честь єврейського свята Хануки облили кров’ю.

Невідомі вандали знову познущалися з ханукії, встановленої на честь свята Хануки (єврейське свято чуда, свято перемоги у війні між святістю і нечистотою) на Подолі. Неприємний інцидент стався у неділю, 17 грудня, близько 19-ї години вечора, повідомляє в Facebook спільнота “Київ Оперативний”.

“Близько 19:00 невідомі особи облили монумент, який присвячений Хануці (єврейське свято чуда, свято перемоги у війні між святістю і нечистотою) кров‘ю, попередньо – кров тварин”, – йдеться у повідомленні.

Показово, що за кілька днів до цього невідомі познущалися над цією ж ханукією, намалювавши на ній свастику.

За фактом скоєння обох правопорушень поліція відкрила кримінальне провадження за статтею “Хуліганство”.

Нагадаємо, раніше в Києві вандали двічи заливали цементним розчином Вічний Вогонь у Парку Слави.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-10.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-10-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналПодільський районвандализм,поліція КиєваЦього разу інсталяцію на честь єврейського свята Хануки облили кров'ю. Невідомі вандали знову познущалися з ханукії, встановленої на честь свята Хануки (єврейське свято чуда, свято перемоги у війні між святістю і нечистотою) на Подолі. Неприємний інцидент стався у неділю, 17 грудня, близько 19-ї години вечора, повідомляє в Facebook спільнота 'Київ...| Київської області та України | Kiev Time