Сьогодні в аеропорті «Київ» прикордонники затримали українця, який розшукувався правоохоронними органами за трьома статтями Кримінального кодексу України.

За словами, Державної прикордонної прес-служби служби України.

Чоловіка було затримано під час проходження паспортного контролю. Стосовно особи 1986 року народження відбулось спрацювання бази даних доручень правоохоронних органів.

«Громадянин перебував у розшуку за вчинення злочину за трьома статтями — «крадіжка», «розбій» та «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України», — повідомили в прес-службі.

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Zatrimali-ukrayintsya-u-rozshuku-za-kradizhku-ta-rozbij.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Zatrimali-ukrayintsya-u-rozshuku-za-kradizhku-ta-rozbij-150x150.jpgКиївКриміналПодіїСуспільствоАеропорт Київ,затримано злочинця,Київ,прикордонна службаСьогодні в аеропорті «Київ» прикордонники затримали українця, який розшукувався правоохоронними органами за трьома статтями Кримінального кодексу України. За словами, Державної прикордонної прес-служби служби України. Чоловіка було затримано під час проходження паспортного контролю. Стосовно особи 1986 року народження відбулось спрацювання бази даних доручень правоохоронних органів. «Громадянин перебував у розшуку за вчинення злочину за трьома статтями —...| Київської області та України | Kiev Time