Від 12 серпня у Києві запрацює новий, найбільший в Україні сервіс з оформлення паспортів та ID-карток.

Новий, найбільший в Україні сервісний центр планує відкриє Державне підприємство «Документ» вже 12 серпня в Києві новий офіс з оформлення паспортів. Як повідомлюють у Державному підприємстві «Документ», він буде найбільшим в Україні.

У повідомлені йдеться, що новий сервісний центр запрацює на третьому поверсі універмагу «Україна», площа Перемоги.

Планується, що центр стане 26-м в мережі паспортного сервісу держпідприємства. Його площа буде 1400 квадратних метрів.

Про це повідомляється на сайті ДП.

«Ажіотаж навколо біометричних паспортів наразі триває. Але є надія, що незабаром черги трохи зменшаться. 12 серпня Державне підприємство «Документ» відкриє найбільший в Україні «Паспортний сервіс» по оформленню біометричних закордонних паспортів та ID-карток», — йдеться в заяві.

«Зараз йде ремонт приміщення та встановлюється обладнання. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних будуть використовуватися 27 робочих станцій», — йдеться в повідомленні.

Отримати готові документи громадяни зможуть в 9 віконцях видачі. Планується, що новий центр, який буде функціонувати за принципом відкритого простору, в день зможе прийняти понад 1500 осіб.

Як повідомлялося, з початку запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським союзом ажіотаж на отримання біометричного закордонного паспорта не спадає. Державна міграційна служба кожного дня оформлює 20-22 тисячі таких документів.

Джерело: Українська правда

Загрузка...