Будівля що перебуває у віданні Національної академії медичних наук України вибула з власності держави в обхід встановленої законом процедури на підставі підробленого договору купівлі-продажу.

Київською місцевою прокуратурою №10 встановлено порушення майнових прав держави, а саме – незаконне вибуття з державної власності нежилої будівлі загальною площею понад 700 кв. м по вул. Бульварно-Кудрявській, 27 у Шевченківському районі Києва, що перебуває у віданні Національної академії медичних наук України та знаходиться на балансі Державної установи “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Встановлено, що право власності на даний об’єкт нерухомості зареєстровано за фізичною особою на підставі підробленого договору купівлі-продажу та на сьогодні внесено в статутний фонд приватного товариства.

Ураховуючи, що майно вибуло з власності держави в обхід встановленої законом процедури, прокуратурою вжито заходів реагування шляхом подання позову до господарського суду Києва про витребування указаного майна на користь держави в особі Національної академії медичних наук України.

Крім того, за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство) КК України, ч.ч.1, 3 ст.358 (підроблення документів) КК України. Вживаються усі необхідні заходи для встановлення осіб, причетних до незаконного відчуження державного майна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що громаді Києва хочуть повернути приміщення фонтану “Хрещатик”.

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/31.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/31-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоШевченківський районпрокуратура КиєваБудівля що перебуває у віданні Національної академії медичних наук України вибула з власності держави в обхід встановленої законом процедури на підставі підробленого договору купівлі-продажу. Київською місцевою прокуратурою №10 встановлено порушення майнових прав держави, а саме - незаконне вибуття з державної власності нежилої будівлі загальною площею понад 700 кв. м по вул. Бульварно-Кудрявській,...| Київської області та України | Kiev Time