Через пониження температури лебеді вмерзли в кригу, якою вкрився став.

Працівники ДСНС Білоцерківського району отримали незвичайний виклик – мешканці села Чепиліївка попросили їх допомогти врятувати лебедів, які живуть на місцевій водоймі. За словами селян, на протилежній частині ставка, яка через пониження температури встигла вкритись кригою, п’ять лебедів, досить довгий час сиділи непорушно, повідомляє прес-служба відомства.

На місці інциденту черговий караул 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Узин підплили до лебедів та сполохали їх, після чого птахи змогли самостійно переплисти на “чисту воду”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві зоозахисники за допомогою перфоратора та відеокамери врятували застряглого між стінами кота.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/photo_2018-01-11_13-34-05.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/photo_2018-01-11_13-34-05-150x150.jpgYuliyaБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоГУ ДСНС,лебедіЧерез пониження температури лебеді вмерзли в кригу, якою вкрився став. Працівники ДСНС Білоцерківського району отримали незвичайний виклик - мешканці села Чепиліївка попросили їх допомогти врятувати лебедів, які живуть на місцевій водоймі. За словами селян, на протилежній частині ставка, яка через пониження температури встигла вкритись кригою, п’ять лебедів, досить довгий час сиділи...| Київської області та України | Kiev Time