Мер Києва Віталій Кличко заявив, що рішення стосовно вуличної реклами вже прийняте міськрадою – за кілька місяців кількість сітілайтів та білбордів значно зменшиться.

За словами Віталія Кличка, зменшення кількості вуличної реклами вже сьогодні можна помітити в центрі Києва, а вже найближчим часом влада візьметься і за околиці. Проте остаточно рекламу не заборонять, тому що це одна зі складових ринку.

“Ми зустрілися за круглим столом із ключовими гравцями на рекламному ринку, домовились із ними про ключові правила. Зараз вони самі вже знімають носії, розуміючи те, що зменшення кількості реклами буде підвищувати ціну на один носій. Навесні буде по всьому місту видно зменшення кількості реклами, суттєво, в рази”, – зазначив Кличко в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Рекламні агентства, які й надалі розміщуватимуть рекламу, не зважаючи на нововведення, чекатиме покарання. В цілому ж, відмітив мер, міська влада дає чіткий припис стосовно того, як має виглядати реклама.

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/XA5UClHb_l.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/XA5UClHb_l-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоВіталій Кличко,вулична рекламаМер Києва Віталій Кличко заявив, що рішення стосовно вуличної реклами вже прийняте міськрадою – за кілька місяців кількість сітілайтів та білбордів значно зменшиться. За словами Віталія Кличка, зменшення кількості вуличної реклами вже сьогодні можна помітити в центрі Києва, а вже найближчим часом влада візьметься і за околиці. Проте остаточно рекламу...| Київської області та України | Kiev Time