У “Київблагоустрої”, нарешті, звернули увагу на графіті, які рекламують наркотичні речовини. Такі написи зловмисники досить часто розміщують на стінах будинків.

У КП “Київблагоустрій” збираються боротися із написами, яки залишають на стінах будинків наркодилери. Такі написи, як правило, містять контакти дилерів або посилання на електронні адреси розповсюджувачів наркотичних речовин. В.о. обов’язків директора “Київблагоустрою” Андрій Андрєєв на своїй сторінці в Facebook повідомив, що підприємства та осіб, на балансі яких знаходяться будинки з подібною рекламою, змусять ї прибрати.

“І до речі, нам у нагоді – Правила благоустрою, де є розділ про догляд за зовнішнім виглядом будинків. Наші інспектори розпочали хвилю попереджень балансоутримувачів територій та будинків із вимогою негайно зафарбовувати зіпсовані аерозолю фасади будівель”, – написав він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що СБУ викрила заступника міського голови Вишгорода, який займався збутом наркотичних речовин.

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/zavantazhennya-1.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/zavantazhennya-1-150x150.jpgYuliyaСуспільствоКП "Київблагоустрій",реклама наркотиків  У 'Київблагоустрої', нарешті, звернули увагу на графіті, які рекламують наркотичні речовини. Такі написи зловмисники досить часто розміщують на стінах будинків. У КП 'Київблагоустрій' збираються боротися із написами, яки залишають на стінах будинків наркодилери. Такі написи, як правило, містять контакти дилерів або посилання на електронні адреси розповсюджувачів наркотичних речовин. В.о. обов'язків...| Київської області та України | Kiev Time