На аеродромі під Києвом випробували новий безпілотник Горлиця, обладнаний ракетами з дальністю дії понад 1000 км.

У середу, 8 листопада, на аеродромі Гостомель під Києвом відбулися випробування нового безпілотника, розробленого державним підприємством “Антонов”.

Як повідомляє прес-служба ДП «Антонов», БпЛА створено для оснащення перспективного мобільного тактичного безпілотного авіаційного комплексу (ТБпАК) АН-БК-1, шифр «Горлиця», для потреб Сухопутних військ Збройних Сил України. Він складатиметься з чотирьох таких БпЛА, наземної станції керування та засобів забезпечення старту та посадки літальних апаратів, їх транспортування та ремонту.

“Сьогодні відбулися перші льотні випробування БПЛА вже оперативно-тактичного рівня «Горлиця», виробленого на нашому ДП “Антонов”. Цей БПЛА здатний безперервно триматися у польоті 7 годин, працювати на висоті 5 тисяч метрів, дальність його польоту – понад тисячу кілометрів”, – заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Розмах крила Горлиці становить 6,7 м, тактичний радіус дії – 80 км, а практична дальність – 1050 км. Може розвинути швидкість до 230 км/год. Призначений для розвідки, з максимальною тривалістю польоту – до 7 годин. Ця модель обладнана ракетами класу повітря-земля.

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/198072_main.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/198072_main-150x150.jpgYuliyaЗброя УкраїниЗроблено в УкраїніУкраїнське військоБПЛА "Горлиця",ДП "Антонов",ЗСУ,РНБОНа аеродромі під Києвом випробували новий безпілотник Горлиця, обладнаний ракетами з дальністю дії понад 1000 км. У середу, 8 листопада, на аеродромі Гостомель під Києвом відбулися випробування нового безпілотника, розробленого державним підприємством 'Антонов'. Як повідомляє прес-служба ДП «Антонов», БпЛА створено для оснащення перспективного мобільного тактичного безпілотного авіаційного комплексу (ТБпАК) АН-БК-1, шифр «Горлиця»,...| Київської області та України | Kiev Time