Близько 9- години ранку мешканці двох будинків по вулиці Шумського, що на Березняках, перекрили вулицю – люди вийшли на протест через те, що досі не дочекалися тепла в своїх оселях.

Проблема з опаленням виникла у двох нових багатоповерхівках на Березняках через котельню, яку спершу було введено в експлуатацію разом із будинками. Проте, будинки кілька разів перепродавали, і через зміну власників наразі невідомо, кому належить цей об’єкт  та хто несе відповідальність за тепло в оселях. Місцеві мешканці розповіли, що неодноразово зверталися у всі можливі інстанції, проте результату не дочекалися.

Зранку люди перекрили вулицю Шумського біля будинку №1 та невпинно ходили через пішохідний перехід, вимагаючи, аби їм, нарешті, увімкнули опалення.На місці працювала поліція, яка розвертала авто, щоб уникнути заторів.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-1.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-1-150x150.jpgYuliyaДніпровський районКиївПодіїакція протесту,Березняки,опалення,перекрили вулицюБлизько 9- години ранку мешканці двох будинків по вулиці Шумського, що на Березняках, перекрили вулицю - люди вийшли на протест через те, що досі не дочекалися тепла в своїх оселях. Проблема з опаленням виникла у двох нових багатоповерхівках на Березняках через котельню, яку спершу було введено в експлуатацію разом із...| Київської області та України | Kiev Time