Працівники одного з двох київських моргів оголосили страйк через відсутність опалення та гарячої води: кажуть, що за таких умов вони просто не в змозі нормально працювати.

Співробітники моргу на вулиці Оранжерейній (до речі, цей заклад “обслуговує” весь Правий берег столиці) припинили проводити розтини і видавати тіла загиблих. Медики скаржаться на те, що опалювальний сезон в їхній установі так і не розпочався, тож через холод у приміщенні перехворіти встигла вже третина співробітників. До того ж, постачання гарячої води, яку відключили ще влітку, досі не відновлене.

Варто відзначити, що приміщення, в якому розміщується морг, належить медичній Академії післядипломної освіти, яка розташована по-сусідству. Там опалення теж так і не ввімкнули. У “Київенерго” кажуть, що причина в дірявій трубі теплопостачання, заварювати яку немає сенсу – потрібно міняти її на нову. Проте, коли саме це буде зроблено і чи буде зроблено взагалі – невідомо, тож медики-страйкарі продовжують свій протест. А тим часом громадяни не можуть отримати ані тіла своїх померлих родичів, ані довідки про їхню смерть, тож змушені переносити час поховання.

Нагадаємо, раніше у “Київенерго” повідомляли, що адміністративні будівлі Києва лишаються без опалення через те, що НКРЕКП  не врегулювала дисбаланс між фактичною і тарифною ціною на газ для бюджетних організацій.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-5.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Bezymyannyj-5-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїКиївенерго,страйк у морзіПрацівники одного з двох київських моргів оголосили страйк через відсутність опалення та гарячої води: кажуть, що за таких умов вони просто не в змозі нормально працювати. Співробітники моргу на вулиці Оранжерейній (до речі, цей заклад 'обслуговує' весь Правий берег столиці) припинили проводити розтини і видавати тіла загиблих. Медики скаржаться на...| Київської області та України | Kiev Time