Будівлю, в якій сталася надзвичайна ситуація, в столичному районі Поділ зводить компанія “Укрбуд”.

У суботу, 18 листопада, в Києві в районі Воздвиженки обвалилося перекриття на будівлі, що зводиться. Як повідомили в компанії “Укрбуд”, це сталося через те, що при заливці плити перекриття на будівництві не витримала опалубка. Втім, остаточно причину обвалення плити назвуть пізніше – зараз підозрюють, що причиною став виробничий дефект опалубки.

Через обвал плити ніхто з будівельників не постраждав – повідомляється, що один з робітників подряпав обличчя, але від медичної допомоги відмовився. Швидку допомогу та поліцію на місце події викликали очевидці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прибутковий будинок 19 століття, що знаходиться в центрі столичного Подолу, має статус об’єкта культурної спадщини, але перебуває в жахливому стані і поступово руйнується.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1511002951-5388.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1511002951-5388-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїПодільський район"Укрбуд",обвал плити на ВоздвиженціБудівлю, в якій сталася надзвичайна ситуація, в столичному районі Поділ зводить компанія 'Укрбуд'. У суботу, 18 листопада, в Києві в районі Воздвиженки обвалилося перекриття на будівлі, що зводиться. Як повідомили в компанії 'Укрбуд', це сталося через те, що при заливці плити перекриття на будівництві не витримала опалубка. Втім, остаточно причину...| Київської області та України | Kiev Time