Депутата селищної ради Гостомеля Чемерис Сергія затримано на хабарі у 30 тис. гривень

Гостомельська селищна рада Прилипко Юрій Ілліч

Депутата селищної ради Гостомеля Чемерис Сергія Володимировича затримано на хабарі у 30 тис. гривень
Київською місцевою прокуратурою №5 спільно із ГВ БКОЗ Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області 04.09.2017 під час одержання неправомірної вигоди затримано депутата однієї з селищних рад Київської області.
Вказана особа, займаючи одночасно посаду головного інспектора з благоустрою, зажадала від підприємця грошову винагороду в розмірі 30 тис. гривень за сприяння в укладенні договору щодо розміщення об’єктів пересувної торгівлі на території смт. Гостомель.
Посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання ним другого траншу неправомірної вигоди у сумі 20 тис грн.
На даний час за місцем роботи фігуранта кримінального провадження тривають обшуки.
Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

Чемерис Сергій Володимирович депутат ГостомеляТакож затриманий депутат незаконно одночасно займав посаду начальника благоустрою Гостомельської селищної ради

Також, з інсайдерського джерела стало відомо, що затриманий депутат являється «правою рукою» екс-регіонала, відомого хабарника — голови селища Гостомель Прилипка Юрія Ілліча, який був «завгаром» біглого вбивці Януковича, а під час подій на Майдані у 2014 році він був «тихим» учасником антимайдану, а точніше «шпигуном» Прилипка.

 

депутат Гостомеля Чемерис Сергій Володимирович

Зправа на фото: депутат селища Гостомель Чемерис Сергій Володимирович на відпочинку

Прилипко Юрій Ілліч

На фото: зліва екс-регіонал, завгар Януковича — голова селища Гостомель Прилипко Юрій Ілліч; Зправа на фото: Прилипко та затриманий на хабарі його «права рука» антимайданівець Чемерис Сергій на відпочинку з «своєю» сільрадою

 

Загрузка...