23 лютого відбулася зустріч міського голови Геннадія Дикого з представниками організації, яка буде виконувати капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю по вул.Сквирське шосе (“Горбатий міст”).

Як повідомляє сайт Білоцерківської міської ради, наразі пройдено тендерну процедуру і укладено договір з ВАТ “АЛКЕ ІНШААТ САНАЙЕ ВЕ ТІДЖАРЕТ”. Очікувана вартість робіт заявлена в системі публічних закупівель Prozorro складала 32,5 млн.грн. Після проведених відкритих  торгів сума зменшилась майже на 4 млн. і склала 28,97 млн.грн. Роботи з ремонту мосту будуть фінансуватися з міського бюджету.

Віце-президент компанії Ельнур Асланов розказав про досвід роботи в інфраструктурній галузі. Він зазначив, що “ALKE Insaat Sanayeve Ticaret” ВАТ була створена в Баку (Азербайджан) і є однією з найбільш досвідчених будівельних компаній у регіоні. Вона має досвід близько 10 років на будівельному ринку. Компанія спеціалізується на будівництві доріг і мостів, автомагістралей, гідравлічних і меліоративних споруд, проектів з водопостачання та каналізації тощо. Серед партнерів компанії Світовий банк, Ісламський банк розвитку, Азіатський банк розвитку, Саудівський фонд розвитку та інші.

Присутні обговорили загальний об’єм робіт, питання організації дорожнього руху на час проведення ремонтних робіт, а також те, як проходить остаточне погодження з “Укрзалізницею” організації робіт над залізничними коліями.

Варто наголосити, що роботи мають розпочатися найближчим часом, як тільки департаментом ЖКГ буде отримано дозвіл на виконання будівельних робіт, відповідно до чинного законодавства.

Реконструкція триватиме досить довгий час, оскільки проектом передбачено досить значний об’єм робіт.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/0543cfa115dbb1042b5ee8329bf74353_L-707x400.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/0543cfa115dbb1042b5ee8329bf74353_L-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,будівництво дороги,Геннадій Дикий,Ельнур Асланов,міст23 лютого відбулася зустріч міського голови Геннадія Дикого з представниками організації, яка буде виконувати капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю по вул.Сквирське шосе ('Горбатий міст'). Як повідомляє сайт Білоцерківської міської ради, наразі пройдено тендерну процедуру і укладено договір з ВАТ 'АЛКЕ ІНШААТ САНАЙЕ ВЕ ТІДЖАРЕТ'. Очікувана вартість робіт заявлена в системі...| Київської області та України | Kiev Time