“Київ заговорить англійською” – проект, покликаний підвищити рівень знання англійської мови серед жителів столиці.

В Україні англійську на належному рівні знають лише 7% громадян, тож задля того, щоб покращити цю ситуацію, протягом 2018 року 10 тисяч киян зможуть безкоштовно вивчати англійську мову за інноваційним методом змішаного навчання. На думку мера столиці Віталія Кличка, знання англійської киянами сприятиме підвищенню туристичного потенціалу Києва. Про він заявив під час підписання угоди між КМДА та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти щодо старту проекту з вивчення англійської, зазначили в прес-службі мера.

“Особливу увагу буде приділено і навчанню співробітників Київської міської та районних державних адміністрацій і комунальних підприємств”, – зазначив Кличко.

Запровадять вивчення англійської за методом Lingva.Skills і у столичних навчальних закладах. До навчання також планують залучити людей з інвалідністю, учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. В КМДА вважають, що це підвищить їх конкурентоздатність на ринку праці, оскільки більшість вакансій сьогодні вимагають знання мови міжнародного спілкування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проект “КиївЗаговоритьАнглійською” став одним з переможців програми “Громадський бюджет столиці 2018”.

 http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/46_main_ukr.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/46_main_ukr-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільствоГромадський бюджет Києва,Київ заговорить англійською'Київ заговорить англійською' - проект, покликаний підвищити рівень знання англійської мови серед жителів столиці. В Україні англійську на належному рівні знають лише 7% громадян, тож задля того, щоб покращити цю ситуацію, протягом 2018 року 10 тисяч киян зможуть безкоштовно вивчати англійську мову за інноваційним методом змішаного навчання. На думку мера столиці...| Київської області та України | Kiev Time