Сьогодні, у 22-гу річницю Конституції України, високопосадовці вшанували її творця – гетьмана Пилипа Орлика. Біля пам’ятника Пилипу Орлику на однойменній вулиці у центрі міста відбулась святкова церемонія.

На урочистій промові Президент України Петро Порошенко вкотре згадав про зміну до статті Конституції України стосовно скасування депутатської недоторканності.

“Зараз я не бачу жодних причин зволікати зі скасуванням депутатської недоторканності. Під час судової реформи ми скасували недоторканність суду. Я впевнений, що така сама доля повинна чекати і на мої конституційні пропозиції щодо недоторканності депутатів, – зазначив Президент. – Ми передбачаємо, що недоторканність буде знята вже наступного скликання і почне діяти з 1 січня 2020 року.”

Після промови Петро Порошенко разом із дружиною Мариною поклали квіти до пам’ятника Пилипу Орлику, після чого до церемонії долучилися інші високопосадовці та громадські діячі.

Вечірній Київ

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Na-urochystij-promovi-Petro-Poroshenko-nazvav-datu-skasuvannya-deputatskoyi-nedotorkannosti.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Na-urochystij-promovi-Petro-Poroshenko-nazvav-datu-skasuvannya-deputatskoyi-nedotorkannosti-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїПолітикаДень Конституції України,депутатська недоторканность,урочиста промоваСьогодні, у 22-гу річницю Конституції України, високопосадовці вшанували її творця – гетьмана Пилипа Орлика. Біля пам'ятника Пилипу Орлику на однойменній вулиці у центрі міста відбулась святкова церемонія. На урочистій промові Президент України Петро Порошенко вкотре згадав про зміну до статті Конституції України стосовно скасування депутатської недоторканності. 'Зараз я не бачу жодних...| Київської області та України | Kiev Time