Від завтрашнього дня з 10 серпня, у Києві здійснити оплату за паркову можна буде лише через термінал.

Оплатити паркову можна буде чотирма методами: з допомогою купону – купон можна закупити у любому кіоску, паркоматі, з допомогою мобільного додатку та скреч-карти, відправивши СМС.

За європейськими стандартами запроваджено три пакувальних зон: 1,2 та 3.

Різняться вони тарифами, передбачено, що незалежно від зони упродовж вихідниз з 00:00 та до 24:00 – паркова у цих зонах буде безкоштовною.

Тарифи по будням:

1 зона з 8:00 до 22:00 –  10 грн. на годну

2 зона з 8:00 до 22:00 – 7 грн. на годну

3 зона з 8:00 до 22:00 – 5 грн. на годну

Мобільні додатки:

Це найпростіший спосіб оплати. Для того вам потрібно закачати додаток IOS для Android.

Що здійснити оплату, вам знадобиться «прив’язати» банківську картку до додатку. Це офіційний додаток від «Київтранспарксервіс».

Скертч-карта для СМС:

У разі якщо ви не маєте смартфон, ви зможете оплатити паркову цім методом. Для того вам буде потрібно закупити скретч-карту.

Оплата за паркову з допомогою скретч-карти:

Закупили картку на певну суму, скажімо на 50 або 100 грн. Ви поповнюєте свій «парковий» рахунок при допомозі СМС. На номер 516 ви відправляєте СМС в якому і є номер поповнення, так само як поповнити стан рахунку на мобілі.

Запаркувавшись, ви відправляєте СМС на той самий номер 516: з номером парувальної зони де ви паркуєтесь (1,2,3), реєстраційний номер автівки. З моменту, коли ви отримаєте СМС – підтвердження вашої операції і розпочато час «запаркування».

Коли ви закінчили «паркову» ви відсилаєте СМС за номером 516 з літерою «С», в цьому випадку, ви можете просто зателефонувати на цей номер.

Закупити паркувальні талони ви можете тут: Дислокація кіосків ТДВ “Агентство Союздрук” в м.Києві в яких можна придбати талони для паркування.

Ще один метод оплати, це карточки або паркувальний талон під «свою» зону:1,2 або 3.

Як їм користуватись: для того щоб їм оплатити паркову, ви просто кладете його «лицем» на гору під лобове скло автівки. У разі, наприклад, якщо ви хочете залишити авто на визначений час, відмітьте на талоні час перебування автівки на парковці, та покладіть під лобове скло вашого авта«лицем» на гору.

Місячна картка та паркувальний талон мають такий вигляд: 

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/1473854434658354.pnghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/1473854434658354-150x150.pngКиївВладаКультураСуспільствобезготівкова оплата парковки,зміни,нова оплата,оплата парковкиВід завтрашнього дня з 10 серпня, у Києві здійснити оплату за паркову можна буде лише через термінал. Оплатити паркову можна буде чотирма методами: з допомогою купону – купон можна закупити у любому кіоску, паркоматі, з допомогою мобільного додатку та скреч-карти, відправивши СМС. За європейськими стандартами запроваджено три пакувальних зон: 1,2 та...| Київської області та України | Kiev Time