Шкільна форма у Києві не обов’язкова. КМДА

Накази щодо використання форми в київських школах втратили свою чинність ще у 2008 році. Про це йдеться в наказі №929 від 3 жовтня 2017 року директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Олени Фіданян.

«Накази Головного управління освіти Київської міської державної адміністрації від 04.05.2000 №96 «Про стан виконання указу президента України від 12.06.1996 р. №417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти» та Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.06.2004 №189 «Про шкільну форму» втратили чинність у 2008 році», – сказано в документі.

У зв’язку з цим директорів до 1 грудня зобов’язують провести з органами самоврядування навчальних закладів обговорення щодо доцільності використання шкільної форми.

Зазначається, що з урахуванням пропозицій та рішень органів самоврядування пропонується у разі необхідності підготувати відповідні зміни до статутних документів закладів освіти.

Новини за темою: Кабмін звільнив вчителів від обов’язку перепису учнів

Згідно з наказом, педпрацівники повинні не допускати порушення етики спілкування зі школярами через відсутність шкільної форми.

Нагадаємо, 5 вересня депутати ввели 12-річку для школярів, зарплату для освітян у розмірі трьох мінімальних зарплат (станом на сьогодні це 9 600 грн), а також поступове підвищення виплат. Найбільш дискусійною нормою стала стаття про мову навчання представників нацменшин і корінних народів України. Закон забороняє існування шкіл з викладанням мовами національних меншин і корінних народів, залишаючи лише можливість створювати класи в україномовних школах, де навчання вестимуть мовою нацменшини поряд з державною мовою.

Загрузка...