Тепер залишається провести інвентаризацію майна та визначити орган, який управлятиме колишньою резиденцією Януковича.

Вищий господарський суд України ухвалив рішення, за яким резиденція “Межигір’я” переходить у власність держави. Про це міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Поставлено остаточну крапку у справі “Межигір’я”. Вищий господарський суд України ухвалив рішення, яким зазначена резиденція переходить у власність держави”, — написав він.

За його словами, далі має відбутися інвентаризація держмайна і визначення органу управління ним.

“Мінприроди ініціюватиме надання Межигір’ю статусу об’єкта природно-заповідного фонду, що назавжди відкриє цю територію для людей, дозволить забезпечити догляд за рідкісними тваринами і рослинами та зробить цю територію освітнім і науковим центром”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на баланс Києва можуть перейти Палац спорту,будинок Сікорського та інші об’єкти державної власності.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/111259.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/111259-150x150.jpgYuliyaВишгородВладаКиївська областьСуспільствоВищий господарський суд Києва,Межигір'я,Міністерство екології та природних ресурсів,Остап СемеракТепер залишається провести інвентаризацію майна та визначити орган, який управлятиме колишньою резиденцією Януковича. Вищий господарський суд України ухвалив рішення, за яким резиденція 'Межигір'я' переходить у власність держави. Про це міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак повідомив на своїй сторінці у Facebook. “Поставлено остаточну крапку у справі 'Межигір'я'. Вищий господарський...| Київської області та України | Kiev Time