Публічна лекція 68-го Державного секретаря США Джона Керрі на тему «Чи може дипломатія подолати виклики нового світу?»

Сьогодні у Києві відбулась публічна лекція 68-го Державного секретаря США Джона Керрі.Свій виступ Джон Керрі почав з того, що Україна та українці мала та матиме підтримку США, згадав він і Революцію гідності, та наголосив на те, солідарність та підтримка України зі сторони США була та буде.

У лекції візяли участь студенти, наукові працівники, дипломати, журналісти, лідери думок. В залі зібралось багато слухачів. Досить приємно зауважити, що все відбулось без конфліктів та провокацій.

Публічна лекція 68-го Державного секретаря США Джона Керрі у Києві

Залу та подвір’я перевіряли і з допомогою кінологічної служби. Службова вівчарка, добродушно ходила по залу, коридору та у дворі, час від часу вибирала когось з гостей та ластилась.

Також ми звернули увагу на те, що більшість слухачів не скористалось навушниками для перекладу з англійської. Молоде покоління уважно слухало лекцію саме англійською.

Промова колишнього сенатору як завжди була блискучую та бездоганною.

Після лекції, слухачі мали шанс задати свої питання Джону Керрі.

Публічна лекція 68-го Державного секретаря США Джона Керрі у Києві

Публічна лекція 68-го Державного секретаря США Джона Керрі у Києві

На питання кореспондентки стосовно статусу Криму, а вона попросила Джона Керрі подивитись їй в очі і відповісти чесно — відповідь була однозначною. Про статус Криму, та взагалі про Крим у СЩА говориться лише як про територію України. «Крим — це України, і лише так США дивиться на це …» — сказав Джон Керрі.

Публічна лекція 68-го Державного секретаря США Джона Керрі у Києві

На жаль вступна промова Віктора Пінчука — а саме фонд Віктора Пінчука виступав організатором цієї зустрічі, важко було назвати промовою не те що патріота, а навіть людини яка живе в ногу з часом. Його анекдот, як він сам сказав з часів СРСР, як і взагалі його промова цілком, зайвий раз показує, що «динозаври-совки» ще серед нас.

Загрузка...