У порівнянні з минулим роком, кількість зареєстрованих випадків захворювання на менінгококову інфекцію у Києві зросла майже втричі – з 10 до 27. Найбільш чутливі до інфекції діти.

Директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург зауважила, що хвороба передається повітряно-крапельним шляхом і має різні форми: від такої, що не загрожує життю – до небезпечної менінгококцемії. За її словами, займатися самолікуванням та відмовлятися від госпіталізації в тому випадку, якщо є підозра на менінгококову інфекцію, вкрай небезпечно.

“Підступність хвороби полягає у тому, що перші симптоми подібні до симптомів ГРВІ, а летальність може настати впродовж вже 24 годин після їхньої появи”, – пояснила Валентина Гінзбург.

Серед основних ознак менінгококової інфекції – значне підвищення температури, сонливість, млявість та висипання на шкірі, що мають ознаки крововиливів. На жаль, до появи висипань, які з’являються в останню чергу, відрізнити менінгококову інфекцію від звичайної ГРВІ може лише дуже досвідчений спеціаліст.

Нагадаємо, раніше в Києві знову зареєстрували випадок захворювання на ботулізм. При цьому зазначалося, що вакцини від цього захворювання у столичних лікарнях немає.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/scheplennya-vd-menngokokovoyi-nfekcyi-dtyam-ta-doroslim-yak-koli-roblyat-yak-preparati-vikoristovuyutsya-yak-pobchn-efekti_3.jpeghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/scheplennya-vd-menngokokovoyi-nfekcyi-dtyam-ta-doroslim-yak-koli-roblyat-yak-preparati-vikoristovuyutsya-yak-pobchn-efekti_3-150x150.jpegYuliyaЗдоров'яКиївДепартамент охорони здоров'я,менінгококова інфекціяУ порівнянні з минулим роком, кількість зареєстрованих випадків захворювання на менінгококову інфекцію у Києві зросла майже втричі – з 10 до 27. Найбільш чутливі до інфекції діти. Директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург зауважила, що хвороба передається повітряно-крапельним шляхом і має різні форми: від такої, що не загрожує життю...| Київської області та України | Kiev Time