Киян закликають пройти вакцинацію від грипу в одному з шістнадцяти медичних закладів міста, в яких, наразі, доступна ця процедура.

Як повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, аптечні пункти комунального підприємства “Фармація”, що розташовані у цих медзакладах, у повній мірі забезпечені вакцинами проти грипу.

Зазначається, що медична складова процедури, а саме – консультація, огляд лікаря та введення вакцини проводять безкоштовно. Щеплення для мешканців Києва проводитимуть незалежно від місця проживання.

За словами Миколи Поворозника, вакцинація в умовах медичного закладу убезпечує пацієнта від введення неякісної вакцини або вакцини, яка зберігалася неналежним чином.

“У разі хоч і маловірогідних, але можливих небажаних реакцій з боку вашого організму, ви отримаєте вчасну та кваліфіковану допомогу”, – додав заступник голови КМДА.

Вакцина від грипу містить білки вірусу, який викладає це захорювання. Внаслідок щеплення імунна система реагує на них, виробляючи антитіла, здатні протистояти хворобі. Зроблене завчасно, щеплення допоможе підготувати організм до епідемії грипу, яку прогнозують в осінньо-зимовий період.

Услуги стоматолога : стоматология в Киеве.

 http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/vakcina2-550x367.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/vakcina2-550x367-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиїввакцинація від грипу,епідемія грипу,КМДА,Микола ПоворозникКиян закликають пройти вакцинацію від грипу в одному з шістнадцяти медичних закладів міста, в яких, наразі, доступна ця процедура. Як повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, аптечні пункти комунального підприємства 'Фармація', що розташовані у цих медзакладах, у повній мірі забезпечені вакцинами проти грипу. Зазначається, що медична складова процедури, а саме...| Київської області та України | Kiev Time