Фото з висоти маштабної пожежі, яка виникла в зоні відчуження на території Луб’янській лісництва в Чорнобильській зоні.

Пожежа у Чорнобилі
Фото пожежі із «зони відчуження» – пожежа у Чорнобилі

За словами директора Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко: “Точно так само, як і в попередні роки, небезпечні продукти згоряння піднімаються вгору і йдуть на Київ та інші міста. При цьому небезпечні не стільки самі продукти розпаду, скільки радіація”.

Також він зазначив, що пожежі повторюються щороку, бо в Чорнобильській зоні нема ніякого контролю.

Станом на 17:30 годин рятувальникам вдалося зменшити площу пожежі з 25 га до 8 га. На місце пожежі скинуто близько 176 тонн води.

Як одна з версій виникнення пожежі, припускають, що пожежа могла виникнути під час технологічної вирубки лісу для прокладання залізниці – сталося загоряння порубкових залишків деревини та лісової підстилки.

Фото пожежі із «зона відчуження» - пожежа у Чорнобилі
Фото пожежі із «зона відчуження» – пожежа у Чорнобилі
Фото пожежі із «зона відчуження» - пожежа у Чорнобилі
Фото пожежі із «зона відчуження» – пожежа у Чорнобилі

 

 

 

 

 

Знімки опубліковано прес-службою Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС),https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/pozhezha-pid-CHornobilem.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/pozhezha-pid-CHornobilem-150x150.jpgКиївАнтипропагандаЕкологіяПодіїзона відчуження,пожежа,Пожежа у Чорнобилі,ЧорнобильФото з висоти маштабної пожежі, яка виникла в зоні відчуження на території Луб'янській лісництва в Чорнобильській зоні. За словами директора Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко: 'Точно так само, як і в попередні роки, небезпечні продукти згоряння піднімаються вгору і йдуть на Київ та інші міста. При цьому небезпечні не стільки самі продукти...| Київської області та України | Kiev Time