Генеральний прокурор Юрій Луценко на засіданні регламентного комітету ВР, що генеральна прокуратура готує матеріали кримінальної справи щодо колишнього мера Києва Леоніда Черновецького.

Відповідаючи на питання одного з депутатів щодо справи про відчудження в приватну власність Жукового острова, Луценко зазначив, що що крім екс-секретаря Київради Олеся Довгого, ГПУ вбачає ознаки злочину в діях Черновецького.

Готуються матеріали відповідної кримінальної справи. “Зараз проходить експертиза цього підпису. Як тільки експертиза завершиться, ми будемо діяти далі”, – заявив Луценко.

Ще раніше генпрокурор Луценко заявляв, що у ГПУ є достатньо матеріалів, щоб оголосити підозру народному депутата Олесю Довгому.

Нагадаємо, що ще  раніше повідомлялося, що глава САП Назар Холодницький підписав подання про зняття недоторканності з позафракційного депутата Верховної Ради Олеся Довгого в рамках кримінального провадження щодо незаконного виділення ділянок на Жуковому острові в Києві в 2007-2009 роках.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/GPU-gotuye-kriminalne-provadzhennya-shhodo-eks-mera-Kiyeva-CHernovetskogo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/GPU-gotuye-kriminalne-provadzhennya-shhodo-eks-mera-Kiyeva-CHernovetskogo-150x150.jpgКиївАнтипропагандаВладаКриміналгенпрокурор,Леня космос,Назар Холодницький,нпрокуратура,рій Луценко,САП Назар Холодницький,ЧерновецькийГенеральний прокурор Юрій Луценко на засіданні регламентного комітету ВР, що генеральна прокуратура готує матеріали кримінальної справи щодо колишнього мера Києва Леоніда Черновецького. Відповідаючи на питання одного з депутатів щодо справи про відчудження в приватну власність Жукового острова, Луценко зазначив, що що крім екс-секретаря Київради Олеся Довгого, ГПУ вбачає ознаки злочину...| Київської області та України | Kiev Time