Пн. Лип 22nd, 2024

“Кличківці” – у Кличка шкодують виділити кошти на дитячі футбольні майданчики

Дітям у зв'язку з цим просто доводиться постійно бігати за м'ячем, що вилітає через дірки сіток.

Ні заміни звичайної сітки огорожі на футбольних майданчиків, ні поламаних воріт. На столичній Троєщині по проспекту Шухевича є кілька футбольних майданчиків для дітей, де вже повністю розірвані сітки в огорожі.ах вважається надзвичайною, яка потребує багато грошей. А дітям у зв’язку з цим просто доводиться постійно бігати за м’ячем, що вилітає через дірки сіток.

Після звернення до “Контактного центру міста Києва 15-51” нам надійшла відповідь, що адміністрація ЖЕД-409 провела комісійну перевірку футбольного майданчика. Виявилося, що його збудували ще у 1980 році, тобто 37 років тому.

Наразі комунальники згодні, що огорожа майданчика потребує капітальної заміни.

Дітям у зв’язку з цим просто доводиться постійно бігати за м’ячем, що вилітає через дірки сіток.

В той самий час комунальники бідкаються, що послуга по будівництву або облаштування дитячих майданчиків в розрахунок тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не входить. Зазначені роботи відносяться до робіт капітального характеру, тому фінансування цих робіт проводиться за рахунок бюджетних коштів цільового призначення.

Навіть натяку, чи будуть ці гроші закладені в майбутньому. У статусі звернення до “Контактного центру” лише написано “Потребує додаткового фінансування”.Related Post