Місцевий житель до останнього пояснював правоохоронцям, що понад 90-то кущів коноплі, які він виростив – послужать рибам та рибалкам.

Працівники поліції все ж таки у мешканця села Волиця, Фастівського району, вчора 13 серпня вилучили всіх 90-то кущиків «рибальської» коноплі.

Працівники поліції все ж таки у мешканця села Волиця, Фастівського району, вчора 13 серпня вилучили всіх 90-то кущиків «рибальської» коноплі.

На своїй сторінці у Фейсбук Сергій М’ячиков пише:

“В ході відпрацювання операції “МАК-2017″ працівниками сектору превенції Фастівського ВП в селі Волиця Фастівського району було виявлено та вилучено у місцевого жителя 91 кущ коноплі, яка росла у дворі та на городі. Як пояснив 62-річний господар, що коноплі він вирощував для власних потреб з метою риболовлі”, – повідомляється на сторінці.

За даним фактом слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за ч.1. стаття 310 Кримінального кодексу України. Триває слідство.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/ribalka.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/ribalka-150x150.jpgКиївАнтипропагандаЗдоров'яКриміналКультураСуспільствоКиївщина,конопля,Поліція,рибалкаМісцевий житель до останнього пояснював правоохоронцям, що понад 90-то кущів коноплі, які він виростив – послужать рибам та рибалкам. Працівники поліції все ж таки у мешканця села Волиця, Фастівського району, вчора 13 серпня вилучили всіх 90-то кущиків «рибальської» коноплі. На своїй сторінці у Фейсбук Сергій М’ячиков пише: 'В ході відпрацювання операції 'МАК-2017'...| Київської області та України | Kiev Time