Як зекономити купуючи через Інтернет товари, замовляючи таксі а насамперед квитки на літак.
Останній час продавці товарів та послуг які ми купуємо через Інтернет запускають програму, та аналізують вартість нашого: мобіля, гаджета, ноутбуку тощо. Іншими словами: ціна на послуги або квитки через Інтернет залежить від ціни вашого гаджета.

Чим дорожче носій з якого ми виходимо на браузер та робимо замовлення – тим дорожче і вартість замовленого нами.

Перевірити це досить легко. Для того просто у браузер треба зайти «інкогніто». Інформація перевірена, та підтверджена.

Правда питання полягає не лише у тому як «обхітирити»? А насамперед: Хто дав право без нашого дозволу аналізувати «наше матеріальне становище» – бо до певної міри, без нашого дозволу, якась програма оцінює, скільки ми маємо заплатити? Програма, яка визначає «наш гаманець» встановлює сама ціну. А наші права де?

Це міжнародна практика,яка стосується і споживачів на інтернет-ринку України. Увагу на це звернули власники смартфонів під час подорожі Європою.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Mobil.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Mobil-150x150.jpgКиївАнтипропагандаЕкономікаКультураСуспільствоквитки онлайн,новий смартфон,Ціна мобіля,ціна на квиткиЯк зекономити купуючи через Інтернет товари, замовляючи таксі а насамперед квитки на літак. Останній час продавці товарів та послуг які ми купуємо через Інтернет запускають програму, та аналізують вартість нашого: мобіля, гаджета, ноутбуку тощо. Іншими словами: ціна на послуги або квитки через Інтернет залежить від ціни вашого гаджета. Чим дорожче носій...| Київської області та України | Kiev Time