Поліція відреагувала на скандал з картою у Броварах, мер заявляє про провокацію

Мапу України без Криму та Донбасу у Броварах – знято після розголосу у соцмережах.

Сьогодні на День прапора України користувачі соцмереж розмістили і фото мапи України у Броварах. На мапі не було Криму та Донбасу.

Поліція з’ясовує обставини оформлення сцени до Дня Незалежності в Броварах з картою України без Криму та частини Донбасу. Мер міста заявляє, що розміщення карти було «спланованою провокацією».

Спікер поліції Київської області Микола Жукович заявив, що правової оцінки інциденту ще немає. «Ми наразі з’ясовуємо все, опитуємо людей, причетних до оформлення сцени. Після цього буде дана правова кваліфікація події», — зазначив він.

Жукович додав, що вже сьогодні до кінця дня буде відомо, хто готував карту і яким чином вона в такому вигляді могла потрапити в оформлення сцени.

Банер вже зняли зі сцени.

За словами місцевого депутата Олега Берестового, відповідальною за це є начальник управління культури Інна Савченко, яка вже пише заяву на звільнення.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Mapa-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Mapa-2-150x150.jpgКиївАнтипропагандаВійна з РосієюІсторіяКриміналКультураСуспільствоБровари,карта,мапа,прапор,УкраїнаПоліція відреагувала на скандал з картою у Броварах, мер заявляє про провокацію Сьогодні на День прапора України користувачі соцмереж розмістили і фото мапи України у Броварах. На мапі не було Криму та Донбасу. Поліція з’ясовує обставини оформлення сцени до Дня Незалежності в Броварах з картою України без Криму та частини Донбасу....| Київської області та України | Kiev Time