29 червня відбудеться засідання апеляційного суду по справі очільника поліції Обухова Дениса Ярославського, який підозрюється у спробі викрадення бізнесмена Володимира Крупчака

29 червня має відбутися засідання апеляційного суду по справі Дениса Ярославського, очільника поліції Обухова, який підозрюється у спробі викрадення людини. Його сторінка у Facebook знову активізувалася. Наразі доступ до неї мають адвокати Ярославського, які обіцяють тримати усіх в курсі перебігу розслідування.

Як повідомляв нам днями голова ГФ “Поліцейська спілка” Олексій Відоменко, Ярославський перебуває у лікарні при слідчому ізоляторі. У нього проблеми зі шлунком.

Нагадуємо, що раніше повідомлялось про те що голову Обухівського районного відділу поліції затримали на спробі викрадення людини.

Про це повідомляє “Моя Київщина”, з посиланням на “Обухів Online”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/politsiya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/politsiya-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналПодіїСуспільствовикрадення людини,Київщина,Обухів,Поліція29 червня відбудеться засідання апеляційного суду по справі очільника поліції Обухова Дениса Ярославського, який підозрюється у спробі викрадення бізнесмена Володимира Крупчака 29 червня має відбутися засідання апеляційного суду по справі Дениса Ярославського, очільника поліції Обухова, який підозрюється у спробі викрадення людини. Його сторінка у Facebook знову активізувалася. Наразі доступ до...| Київської області та України | Kiev Time