Сьогодні напроти Кабміном протестували пенсіонери МВС. Під час акції протесту в натовп мітингуючих в’їхав, за словами очевидців добре випивший водій, та переїхав ногу одному з мітингуючих

Під час мітингу пенсіонерів МВС під Кабінетом Міністрів трапився інцидент, в якому постраждав один з мітингувальників, також  постраждала і автівка автомобіль-порушник. Традиційно учасники протесту перекрили дорогу на вулиці Грушевського, яка йде уздовж будівлі уряду. Ця “традиція” сильно дратує не лише столичних водіїв, а багато кого, оскільки створює у центрі ускладнення з проїздом автотранспорту. Один з роздратованих водіїв на Porsche буквально в’їхав у натовп, збивши з ніг людей.

Автівка водія-порушника

У соцмережі Фейсбук опубліковано відео інценденту:

У свою чергу не залишились байдужими і мітингувальники котрі накинулись на порушника. У результаті сутички: лобове скло автівки було розбито,  повітря в колесах автомобіля спущене. Від розправи мітингувальників водія врятував “спецназ”, який зазвичай у великій кількості присутній під будинком уряду.

За словами мітенгувальників: самого з найактивніших та емоційних з них забрала поліція, а ось чи поліція затримала порушника їм наразі невідомо.

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/kabmin-sutichka.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/kabmin-sutichka-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналПодіїСуспільствоPorsche Panamera,Porsche збило мітенгувальника,водій Porsche Panamera,Кабмін,пенсіонери МВССьогодні напроти Кабміном протестували пенсіонери МВС. Під час акції протесту в натовп мітингуючих в'їхав, за словами очевидців добре випивший водій, та переїхав ногу одному з мітингуючих Під час мітингу пенсіонерів МВС під Кабінетом Міністрів трапився інцидент, в якому постраждав один з мітингувальників, також  постраждала і автівка автомобіль-порушник. Традиційно учасники протесту...| Київської області та України | Kiev Time