Чт. Кві 25th, 2024
Оновлений напис "Київ" обійшовся в 1,6 мільйона.

26 червня відкрили новий в’їзний знак у столицю, встановлений на Бориспільському шосе – який обійшовся бюджету столиці у 1,6 мільйона.

На жаль, після відкриття нового напису, території так і не переведено до належного порядку. З фото видно, що трава на новому газоні який постелили безпосередньо перед самим відкриттям 26 червня, висохла фактично на свій площі.

Нагадуємо наш попередній репортаж: “Хочемо нагадати, що велика частина кияни досить критично висловилась до надпису на в’їзді до столиці «Київ». Після чого територію надпис було прибрано а територію на який він знаходився огородили.”

Як написав один з користувачів у Фейсбук: “Не люблю писати про зраду, але… Я більше ніж впевнений, що даний знак нікому не переданий на баланс і ніхто за його стан не відповідає. Зелені насадження не поливають, вони майже знищенні, думаю що наступний крок-відключення (не дуже якісного) освітлення, бо за нього тре сплачувати… А початок був гарний!”.

Виходить що відкрили і забули.  Газон довкола нового в’їзного знаку “Київ” зі сторони Борисполя, який відкрили трохи більше тижня тому, висох.

Газон довкола нового в’їзного знаку “Київ” зі сторони Борисполя, який відкрили трохи більше тижня тому, висох.
Як видно з фото, трава на новому газоні який постелили безпосередньо перед самим відкриттям 26 червня, висохла фактично на свій площі.

 Related Post