На території Донецької області цього тижня троє бойовиків, які належали до незаконних збройних формувань, здалися Національній поліції. Про це написала прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Facebook.

Згідно з інформацією, 30-річний житель Сіверська з автоматом у руках перевіряв водіїв і транспорт на блокпості терористів. Чоловік близько трьох років прожив у страху за своє кримінальне минуле і сам звернувся до правоохоронних органів.

Ще один бойовик – громадянин Росії – здався поліцейським у місті Часів Яр. У 2014 році чоловік брав участь у незаконних збройних формуваннях на території Бахмутського району.

Зі зброєю в руках найманець ніс службу на блокпості біля села Григорівка, а також патрулював місто. Після звільнення району українськими військами чоловік втік і 4 роки переховувався в РФ, у Криму і різних областях України.

30 березня поліцейським здався ще один черговий блокпоста з Сіверська. Він нібито також з автоматом обстежував машини та перевіряв документи водіїв.

Як повідомляється, після трирічного перебування 36-річний чоловік вирішив сам розповісти поліції про свою протиправну діяльность.

Щоб отримати шанс на життя без тюрми, можна звертатися за телефоном 0-800-505-102 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів) або скористатися відповідним сервісом на сайті “Стоптероризм”.

У той же час в “оперативному командуванні” терористів “ДНР” заявили, що їх подільникеів викрали українські військові.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1439904003_boevik.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1439904003_boevik-150x150.jpgadminАнтипропагандаВійна з РосієюКриміналПодіїСуспільствоНа території Донецької області цього тижня троє бойовиків, які належали до незаконних збройних формувань, здалися Національній поліції. Про це написала прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Facebook. Згідно з інформацією, 30-річний житель Сіверська з автоматом у руках перевіряв водіїв і транспорт на блокпості терористів. Чоловік близько трьох років прожив у страху за...| Київської області та України | Kiev Time