Акція яка планувалася на четвер, в результаті вона була перенесена на сьогодні.

Гаряче не лише у приміщенні Верховної Ради, а й біля будівлі. Між протестувальниками вже почались сутички.

“Акція почалася раптово, тому що турбуємося, що голосування може бути провалено сьогодні”, – пояснив представник “Нацкорпусу”.

Нагадаємо, під Верховною Радою зібрався мітинг, учасники якого вимагають від депутатів зняти недоторканність з шести депутатів.

Наразі під Радою присутні представники ВО “Свобода”, “Руху нових сил” Михайла Саакашвілі. Активісти «Азову» підпалили фаєри. Також очікується підхід колони “Національного корпусу”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Pid-radoyu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Pid-radoyu-150x150.jpgКиївАнтипропагандаВладаПодіїПолітикаСуспільствоВерховна Рада,Київ,сутички,сутички під верховною радоюАкція яка планувалася на четвер, в результаті вона була перенесена на сьогодні. Гаряче не лише у приміщенні Верховної Ради, а й біля будівлі. Між протестувальниками вже почались сутички. 'Акція почалася раптово, тому що турбуємося, що голосування може бути провалено сьогодні', - пояснив представник 'Нацкорпусу'. Нагадаємо, під Верховною Радою зібрався мітинг, учасники якого...| Київської області та України | Kiev Time