Вт. Тра 21st, 2024

Підготовка держперевороту. Депутати Соболєв та Бондаренко листувалися з людьми Путіна

Людина з оточення радника президента Росії Владислава Суркова, Дмитро Пойда домовлявся з народним депутатом від «Самопомочі» Єгором Соболєвим та керівником фракції ВО «Батьківщина» у Київській міськраді Володимиром Бондаренком про підтримку і реалізацію антиукраїнських ініціатив.

У липні 2017 року Служба безпеки України опублікувала інформацію про організаторів і спонсорів антиукраїнських заходів. Згідно із оприлюдненою спецслужбою схемою, керівництво акціями здійснювалося радником президента РФ Владиславом Сурковим.

Куратори та координатори антиукраїнських акцій

В організації на території України потрібних Кремлю заходів йому допомагав Інала Ардзимбу, який займає посаду начальника департаменту управління президента РФ з соціально-економічної співпраці з країнами СНД, Абхазією та Південною Осетією.

У матеріалах СБУ стверджувалося, що фінансування «протестів» здійснювали люди з оточення Віктора Януковича, а саме – старший син екс-президента Олександр Янукович, екс-прем’єр-міністр Микола Азаров, колишній регіонал Володимир Олійник, екс-голова Адміністрації президента Андрій Клюєв та колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Дмитро Пойда в опублікованій схемі української спецслужби фігурує як один із координаторів антиукраїнських акцій.

Дмитро Пойда

У матеріалах також згадується, що у травні 2017 року на нараді вищого керівництва РФ Путін розкритикував Суркова за провал з дестабілізації громадсько-політичної ситуації в Україні та поставив йому завдання у найкоротший термін добитися «перезавантаження правлячого режиму в Україні».

Після згаданої наради у Путіна, конфлікти між різними групами у Кремлі посилилися, плани Росії щодо дестабілізацій політичної ситуації в Україні почали «виходити» за межі московських кабінетів, а деякі з них опинилися у розпорядженні видання ІНФОРМАТОР.

Журналісту видання, зокрема, вдалося отримати листування Дмитра Пойди з народним депутатом від «Сомопомочі» Єгором Соболєвим та керівником фракції ВО «Батьківщина» у Київській міськраді Володимиром Бондаренком.

Пойда пропонує Соболєву допомогти йому «підняти» тему імпічменту українського президента.

Єгор Соболєв під час мітингу “За імпічмент”

За організацію звернення місцевих депутатів до Верховної Ради з проханням врегулювати процедуру усунення з поста президента України в порядку імпічменту він пропонує депутату винагороду у розмірі 50 тисяч доларів, на що Соболєв відповідає, що «тема ризикована» і тому не зможе «назбирати більшість».

Пойда у відповідь пише, що вистачить десять людей, які підпишуть звернення.

У листуванні Соболєв цікавиться в помічника Суркова, чи відповідні заходи заплановані на підтримку Саакашвілі і у який спосіб він зможе отримати винагороду, якщо погодиться на співпрацю.

Пойда пояснює йому, що «у нього все схвачено всередині країни» і з оплатою «послуг» жодних проблем не буде.

Під час розмови кремлівський куратор антиукраїнських акцій згадує одного з лідерів «Руху нових сил» Юрія Дерев’янка, який, за його словами, «на тому тижні» приїжджав до нього.

Пише Пойда і про народного депутата від «Самопомочі» Семена Семенченка.

За його словами, «він вже працює» на Кремль. А на питання Соболєва, чи співпрацює він з Михайлом Добкіним, помічник Суркова відписує: «Міші поки що гроші не даю, він останнім часом «зажрався»».

Розповідає Пойда і про реорганізації, які відбулися у їхній структурі перед Новим роком. Зокрема, стверджує він, Інал Ардзимбу «переборщив», набрав некомпетентних співробітників, «які все провалили», а тому «Інал напевно вилетить».

Крім того, у листуванні з Соболєвим Пойда пише, що Курченко працює з ним, переконує, що може вирішити будь-які питання в Криму і Донбасі та пропонує зайнятися торгівлею пропаном.

До керівника фракції ВО «Батьківщина» у Київській міськраді Володимира Бондаренка Дмитро Пойда звертається зі схожими пропозиціями щодо співпраці.

Володимир Бондаренко

Йому він також розповідає, що представляє Суркова, працює на Курченка і Фірташа, та пропонує разом «підняти і розкрутити тему імпічменту».

Бондаренко відповідає, що поговорить з депутатами «на рахунок брифінгів і голосувань», та обіцяє переговорити «з нею», (згадується Юлія Тимошенко).

Як випливає з листування, соратники Міхеіла Саакашвілі та Юлії Тимошенко, не гребують контактами з людьми, зв’язаними з Кремлем, та обговорюють з ними питання фінансування заходів, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні.

Після публікації переписки Соболева та Бондаренко з людиною Суркова, директор центру Миротворець підтвердив, що центр також має підтвердження співпраці Єгора Соболева та Володимира Бондаренко з країною-агрессором – Росією.

Нагадаємо, раніше ЗМІ також повідомляли про співпрацю з країною агресором іншого депутата Київради від партії “Батькивщина” Ольги Веремеєнко.

 

 

 Related Post