Через черговий ремонт “Південний міст” повністю закрито для руху транспорту.

Південний міст – це місце постійних ремонтних робіт, за характером, результатом, та темпами самих ремонтних робіт – дуже нагадує Одеську трасу.

Черговий раз мер Києва Віталій Кличко заявляє про масштабні ремонтні роботи, в ході яких, до кінця цього року  має бути відремонтовано 300 км дорожнього покриття.

Киян не перестає турбувати питання якості ремонту. Звичайно, ремонтувати дороги треба, і цей факт ніхто не заперечує. На жаль, ремонт київських доріг та автошляхів виглядає якимось незавершеним процесом, та все більше нагадує “відмивання коштів”. На заході за звичай дороги ремонтують з інтервалом 3-5-7 років, і потім на них проводять профілактику та косметичні ремонти. У Києві щороку, перекриваються мости, вулиці, кілька проїжджих смуг, ремонтуються одні й ті ж ділянки доріг. У всьому цьому хаосі, постійних ремонтах та заторах, столичним водіям важко помітити результат ремонтів. Здебільше, через пару місяців, покриття доріг виглядає так само жахливо як і перед “Х” ремонтом, водії починають потрапляти у вибоїни та ями.

Хочеться вірити, що реконструкція буде вдала, і що на весні, Південний міст не буде закрито на чергову реконструкцію.

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Pivdennij-mist.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Pivdennij-mist-150x150.jpgКиївАнтипропагандаЕкономікаІсторіяКриміналСуспільствоВіталій Кличко,мер Києва,Південний міс,реконструкція,Южный мостЧерез черговий ремонт 'Південний міст' повністю закрито для руху транспорту. Південний міст - це місце постійних ремонтних робіт, за характером, результатом, та темпами самих ремонтних робіт - дуже нагадує Одеську трасу. Черговий раз мер Києва Віталій Кличко заявляє про масштабні ремонтні роботи, в ході яких, до кінця цього року  має бути...| Київської області та України | Kiev Time