Біля будівлі Генпрокуратури поліція затримала групу провокаторів, які вдавали з себе учасників антитерористичної операції «АТО».

Вони вели себе дивно, та при собі мали великі господарські сумки і деякі відразу на місці організовано переодягалися в камуфльований одяг.

Саме з метою встановлення їх персональних даних і мотивів перебування біля будівлі Генпрокуратури, їх і було доставлено до Печерського управління поліції.

Саме з метою встановлення їх персональних даних і мотивів перебування біля будівлі Генпрокуратури, їх і було доставлено до Печерського управління поліції.

Саме там і з’ясувалося, що більшість із них – уродженці західних областей, які прибули до столиці у пошуках роботи.

Як пояснили затримані: «Біля залізничного вокзалу до них підійшов чоловік і запропонував взяти участь у громадянській акції за «винагороду» в розмірі 400 гривень. При цьому вони повинні були одягнути форму ЗСУ і, представляючись там учасниками АТО, та розгорнути плакати провокаційного змісту.»

Після спілкування з правоохоронцями та дачі пояснень всіх чоловіків відпустили. Поліція працює над виявленням організаторів акції.

Заробітчани, які за 400 грн – мали представлятись учасниками АТО

 

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління Національної поліції у Києві, передають Українські Новини.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Zatrimani-bilya-Genprokuraturi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Zatrimani-bilya-Genprokuraturi-150x150.jpgКиївАнтипропагандаВійна з РосієюКриміналПодіїПолітикаАТО,заробітчани,затримані,провокація,самозванціБіля будівлі Генпрокуратури поліція затримала групу провокаторів, які вдавали з себе учасників антитерористичної операції «АТО». Вони вели себе дивно, та при собі мали великі господарські сумки і деякі відразу на місці організовано переодягалися в камуфльований одяг. Саме з метою встановлення їх персональних даних і мотивів перебування біля будівлі Генпрокуратури, їх і...| Київської області та України | Kiev Time