Головним редактором видання є Олександр Кондряков, колишній народний депутат від Севастополя, член громадської організації “Русская школа”.

У київській спеціалізованій школі з української мови №148 імені Івана Багряного розгорівся скандал через те, що Укрпошта постачає до цього навчального закладу науково-просвітницький журнал із назвою “Російська школа”. Про це в Facebook повідомив сам директор навчального закладу, Сергій Горбачов.

“Якого дідька в українську школу Укрпошта приносить цю “руськомірську” макулатуру, яку, звісно, ми не підписували? І це макулатура не тільки за змістом, але й за видавничою якістю. Давати у часописі десятки сторінок практично не структурованих текстових “простирадл” без жодної ілюстрації – то скажений несмак, свідоцтво низького рівня інтелекту головного редактора”, – написав він.

Директор школи зазначив, що головним редактором видання є Олександр Кондряков, колишній народний депутат від Севастополя. Судячи із викладених фотографій, засновником журналу є всеукраїнська громадська організація “Русская школа”.

В “Укрпошті” прокоментували скандал із пропагандистським журналом. Там запевнили, що такої доставки не було,  але пообіцяли провести службове розслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в одній зі столичних школ дітей змушують ходити на факультатив з російської мови.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/917739.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/917739-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаКиївСуспільствоГО "Русская школа",Олександр КондряковГоловним редактором видання є Олександр Кондряков, колишній народний депутат від Севастополя, член громадської організації 'Русская школа'. У київській спеціалізованій школі з української мови №148 імені Івана Багряного розгорівся скандал через те, що Укрпошта постачає до цього навчального закладу науково-просвітницький журнал із назвою 'Російська школа'. Про це в Facebook повідомив сам...| Київської області та України | Kiev Time