Два роки назад була констатована смерть Ярослава Бабича. Два роки поспіль як “АЗОВ” – Білецького ставить “палки у колеса” з розслідуванням…

Не має страшніших людей ніж “бандити у мундирі”, “псевдо патріоти” та розборки… Бандитськи методи представників полку АЗОВ та їх “верхівки” очевидно, що прикриваються та покриваються: верхівкою МВС – давніми друзями Андрія Білецького – Трояном та Аваковим.

Передрук листа дружиги покійного Ярослава Бабича – Лариси Бабич

“Реформа поліції: говорили-балакали…

Мого чоловіка Ярослава Бабича вбили, лишили трьох дітей сиротами. Вадим Троян, заступник міністра внутрішніх справ, бив себе копитом в груди й обіцяв розслідувати справу. По факту, мені 9 разів відмовили в статусі потерпілої сторони і за рік закрили справу, навіть не провівши й половини слідчих дій, які мали бути за процедурою.

Саме ця образливо-гірка несправедливіть додала мені сил, навколо моєї сім’ї згуртувалось чимало друзів, які знали Ярослава і не повірили у дурню про “самопридушення з метою сексуального задоволення” – і ми разом чимало досягли.

По-перше, ми знову відкрили справу через прокуратуру. По-друге, я виборла статус потерпілої сторони, який дав мені можливість вести паралельне розслідуваня. По-треьє, ми зробила чимало експертиз, опитала свідків, по крокам відновили картину вбивства.

Злякавшись такої активності, слідство вдруге намагалось закрити кримінальне провадження за фактом вбивства одного із засновників та керівника юр. служби полку Азов – Ярослава Бабича.

В постанові про закриття слідчі СУ ГУНП дійшли знаєте якого висновку? Що мій чоловік був… асфіксіофілом. А знаєте як вони це виявили? Допитали в якості СВІДКА… лікаря – сексопатолога.

Така фахова оцінка стала можливою завдяки аваківській реформі, коли менеджер в інтернет компанії Triolan Вадим Троян в одну секунду очолює поліцію Київської області. Думаю саме таким чином і «реформувалися» слідчі МВС. Якби слідчі мали б фахову освіту, то розуміли б яку нісенітницю вони впороли з таким висновком по кримінальній справі.

Відповідно до ст.65 КПК Украіни, свідком є фізична особа, якій відомі або можуть бути відомі обставини, що підлягають доказуванню під час кримінального провадження, і яка викликана для давання показань.

То як же лікар- сексопатолог в данному випадку може бути свідком? Чи мій чоловік звертався до сексопатолога і в медичній карті є відповідний запис? Чи сексопатолог бачив, як Бабич займається данним видом збочення, чи можливо у лікаря є відповідний відеозапис? Ба, більше, він ніколи не був знайомий з моїм чоловіком.
Він може давати лише фаховий коментар.

Я багато перечитала інформації про цей вид збочення, консультувалась з різними сексопатологами. Вони сходяться на тому, що взагалі це робиться в інший спосіб, обов”язково для контролю має бути партнер!!! (йде обмеження доступу кисню в легені та до головного мозку).
Якби людина справді задовольняла статеву пристрасть через придушування і задушила себе – мав би бути біоматеріал. А його не було. Це означає, що мого чоловіка задушили, інсценувавши
«сексуальне збочення», щоб мені було соромно підіймати справу.

Один фаховий лікар- сексопатолог, вивчивши ретельно справу, та побачивши до якого висновку прийшли слідчі на чолі з Трояном, дав дуже корисну пораду.
Перше, що він мені порадив, щоб слідчі та пан Троян, який вже краще за фахових сексопатологів переконує всіх, що Бабич – був “збоченецем”- спробували задовольнитись в данний спосіб…..( порада давалася при свідках).

Певно, не прорахували мій характер і наші взаємостосунки з чоловіком. Наша сім’я була щаслива. І тут мене намагаються переконати, що мій чоловік був збоченцем. А я за 13 з половиною років шлюбу цього не помітила.

Це припущення не проходить перевірку фактами і експертизами, а справу вдруге намагаються закрити, на основі суб’єктивних міркувань.

Для слідчої Катрич є вагомим доказом асфіксіофільства, те, що мій чоловік був повішений голим… А от реформований старший слідчий СУ ГУ Національної поліції в Київській області А.І. Пилипенко вирішила допитати в якості свідка лікаря- сексопатолога, який ніколи не був знайомим з Бабичем, і якому не відомі жодні фактичні дані.

Я не можу від них добитись пояснень, чому ж тоді на предметах, які слугували атрибутикою, для нібито, сексуальних ігрищ, повністю відсутні відбитки пальців мого чоловіка. Тобто, накручуючи отаку конструкцію, нав”язавши таку велику кількість морських вузлів Бабич ніде не залишив відбитків? ( яких Ярослав не вмів в”язати). Як таке можливо?

І пальчаток не виявлено на місці загибелі. Це може означати два варіанта: або мій чоловік придушував себе в самозникаючих пальчатках, або його вбили, ретельно витерши відбитки пальців. Певно, поспішали й не намагались більш ретельно інсценувати сексуальне збочення. Хоча б приклали Ярославові пальці до мотузки й палиці для більшої правдоподібності. Можливо, були впевнені, що ніхто копати глибоко не буде, бо в МВС є свої люди, які поховають справу. Що вони й намагаються робити, але криво й в обхід закону.

Справу – вдруге повернено для подальшого проведення досудового розслідування. Докладемо всіх зусиль, щоб належно її розслідувати.

Питань значно більше ніж відповідей, які неможливо отримати при нинішньому керівництві МВС Авакова – Трояна.

Одне я знаю напевно: безкарність породжує нові злочини!”

Джерело:  Фейсбук – сторінка Лариса Бабичhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/YAroslav-Babich.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/YAroslav-Babich-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналПолітикаАЗОВ,білецький,вбивство,злочин,МВС,ПоліціяДва роки назад була констатована смерть Ярослава Бабича. Два роки поспіль як 'АЗОВ' - Білецького ставить 'палки у колеса' з розслідуванням... Не має страшніших людей ніж 'бандити у мундирі', 'псевдо патріоти' та розборки... Бандитськи методи представників полку АЗОВ та їх 'верхівки' очевидно, що прикриваються та покриваються: верхівкою МВС - давніми...| Київської області та України | Kiev Time