Кількість прихильників вступу України в НАТО серед киян зросла майже удвічі.

Про це заявила під час презентації результатів соціологічного дослідження “Індекс підтримки євроатлантичної інтеграції: зміна у настроях киян” в Укрінформі завідувач відділу соціологічного моніторингу розвитку міста КНДУ “Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста” Ганна Залізняк.

Зокрема, за її словами, після подій на Майдані у 2013-2014 роках та на початку військової агресії з боку Росії ситуація докорінно змінилася у ставленні до НАТО.

“Сьогодні майже вдвічі зросла частка прибічників орієнтації України на НАТО і зійшла геть нанівець підтримка євразійського вектору для України. І вже за даними опитування 2017 року, ми можемо однозначно говорити про те, що “шальки терезів” схилилися в бік підтримки євроатлантичної інтеграції”, – наголосила вона.

За її словами, якби наприкінці лютого 2017 року було проведено референдум щодо вступу України до НАТО, то з тих, хто визначився з вибором, “за” проголосували б 63% киян, “проти” – 36%.

Залізняк також вона зазначила, що євроатлантичний вектор для України підтримується практично у всіх статево-вікових групах. “Однак чоловіки більш рішуче налаштовані щодо європейського вибору України, ніж жінки. Також чим молодші респонденти, тим активніша підтримка і приєднання до ЄС і НАТО”, – додала вона.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/NATO.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/NATO-150x150.jpgadminАнтипропагандаВійна з РосієюКиївПолітикаСуспільствоУкраїнське військоКількість прихильників вступу України в НАТО серед киян зросла майже удвічі. Про це заявила під час презентації результатів соціологічного дослідження “Індекс підтримки євроатлантичної інтеграції: зміна у настроях киян” в Укрінформі завідувач відділу соціологічного моніторингу розвитку міста КНДУ “Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста” Ганна Залізняк. Зокрема, за її словами, після подій на Майдані у...| Київської області та України | Kiev Time