В’ятрович пропонує зрізати зі щита радянський герб.

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що необхідності українізувати монумент “Батьківщина-мати” в Києві немає – в рамках закону про декомунізацію достатньо буде просто зрізати з нього радянський герб. Про це він повідомив в ефірі телеканалу “Прямий”.

“Що стосується Батьківщини-Матері, очевидно, що її ніхто не буде демонтувати, але цей радянський герб повинен бути прибраний з громадського простору. Чи то зрізанням, чи демонтажем. Були різні пропозиції, хтось говорив про тризуб, хтось про ще якесь зображення. Я пропоную просто звичайний щит без будь-яких спроб українізувати цю радянську монументальну скульптуру”, — заявив В’ятрович.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в лютому 2018 року станцію Київського метрополітену “Петрівка”, названу на честь радянського діяча Григорія Петровського, обіцяють, нарешті, перейменувати на “Почайну”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1620876.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1620876-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаКиївКультураСуспільствоБатьківщина-Мати,Володимир В'ятрович,декомунізація,Український інститут національної пам'ятіВ'ятрович пропонує зрізати зі щита радянський герб. Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що необхідності українізувати монумент 'Батьківщина-мати' в Києві немає - в рамках закону про декомунізацію достатньо буде просто зрізати з нього радянський герб. Про це він повідомив в ефірі телеканалу 'Прямий'. 'Що стосується Батьківщини-Матері, очевидно, що її...| Київської області та України | Kiev Time